ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Bezpłatne szkolenia dla bezrobotnych

ponad rok temu    17.08.2017
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotolia.pl

Trwają szkolenia dla osób bezrobotnych powyżej 50. roku życia, którzy mieszkają na obszarze wiejskim lub słabo zaludnionym - informuje Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie.

Osoby powyżej 50. roku życia mogą doszkolić się w ramach projektu „aCADemia 50+. Zostań certyfikowanym projektantem”. Zajęcia podzielono na trzy tematy, z których każdy trwa po 36 godzin. Pierwsze kursy rozpoczęły się 7 sierpnia i potrwają do 11. Kolejne, z Autodesku Inventor i Autodesku AutoCAD Mechanical zostaną przeprowadzone w dniach 21-25 sierpnia i 18-22 września.

Więcej informacji i zapisy u Darii Kuśnierczak pod numerem tel. 504 011 193 lub e-mailem akademiacad@budikom.pl.

Swoje kwalifikacje mogą podnieść także osoby w wieku od 25 do 64 lat w ramach bezpłatnego szkolenia dotyczące instalowania odnawialnych źródeł energii w zakresie fotowoltaiki. Projekt jest skierowany do osób chcących zdobyć uprawnienia montera systemów fotowoltaicznych oraz certyfikat z Urzędu Dozoru Technicznego. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 17 862 30 98 lub na stronie internetowej akademiaoze.pl. Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem zp@on-eco.pl.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ bezpłatne szkolenia
ponad rok temu 2
Zachecamy do udzialu w kursie nauki jezyka angielskiego: https://www.szkolimyzadarmo.pl...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mlodyafizyczniestary
ponad rok temu 1
wiecie co no jak byly szkolenia bezplatne jak skonczylem szkole bylem jako tako zdrowy dzis jestem bezrobotny 8lat jestem schorowany tak ze mam scisle pole szukania pracy a nie jestem bierny z szukaniem i skladaniem cv a to bezplatne szkolenie to pod zagwarantowane zatrudnienie kilka razy sie nie udalo bo odwolalialbo juz kogos przyjal albo obecnie lekarz mowi zapomnij znasz swoj stan zdrowia wyniki jak chcesz gdzies pracowac co wymaga sprawnosci to niezdziw sie jak skas zlecisz dostaniesz zakrzepicy lub wyladujesz na wozku ale najpierw mi podpiszesz ze bierzesz ryzyko na siebie, ktos doradzil bym szedl o zapomoge ale ja z tych co sie nie prosi ale innym zwisalo co bedzie z moim zdrowiem wiec sie jednak zdecyduje na te grosze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji