ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Oferta pracy: Firma NATOM LOGISTIC poszukuje pracowników

› Praca ponad rok temu    6.05.2019
Reklama
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

NATOM LOGISTIC SP. Z O.O. SP.K.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie kompleksowych rozwiązań dla magazynu, transportu wewnętrznego i obszaru produkcji. Specjalizujemy się w dostarczaniu krajowym i zagranicznym Klientom wysokiej jakości wyrobów i usług technologicznych ze stali, aluminium oraz innych metali.


poszukujemy osób na stanowiska:

OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO*

 

KONTROLER JAKOŚCI*

*wymagane doświadczenie

Miejsce pracy: Chocicza (pow. średzki; gm. Nowe Miasto nad Wartą),

Oferujemy stałą i stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość przyuczenia do zawodu, dopłatę do kosztów dojazdu i duże możliwości awansu. Umowa o pracę to u nas standard.

>>>>
Ważna jest dla nas atmosfera, stworzyliśmy własną drużynę piłkarską, sponsorujemy klub sztuk walki i jeździmy razem na imprezy integracyjne.
>>>>
Jeżeli posiadasz doświadczenie w branży metalowej, bądź chciałbyś rozwijać w niej swoją karierę skontaktuj się z nami lub powiedz o nas znajomym.
>>>>

Osoby zainteresowane prosimy o pprzesyłanie CV na adres: biuro@natom.pl
(z dopiskiem na jakie stanowisko dotyczy aplikacja) lub kontakt osobysty

>NATOM LOGISTIC SP. Z O.O. SP.K.
>ul. Śremska 4, 63-041 Chocicza
>tel: +48 61 281 91 70

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Niewyspany
ponad rok temu ocena: 100%  1
Zastanawia mnie jedno po kiego grzyba syreny strażackie wyją w nocy budząc mnie i innych którzy musza wcześniej wstać do pracy , potem niewyspani wsiadamy do samochodu i zagrożenie wypadkiem murowane. Czy w dobie wszech rozwiniętej elektroniki nie ma pagerów żeby przywołać strażaków do remizy? Ratujecie ludzi w zakleszczonych samochodów lecz syreny włączane po 22 już mogą mieć wpływ na tych co wcześniej rano wsiadają w samochód i jadą do pracy. Pomyślcie o tym, syreny są dobre w czasie wojny jak naloty się zbliżały.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji